Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді презентували проект Стратегії сталого розвитку субрегіону

У Миргороді презентували проект Стратегії сталого розвитку субрегіону

На засіданні робочої групи зі стратегічного планування експерти Проекту ПРОМІС презентували миргородцям Проект Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону до 2028 року. Вів засідання міський голова, голова Робочої групи Сергій Соломаха.

23 лютого у рамках роботи робочої групи було презентовано та обговорено майбутній документ розвитку миргородської території, а також деталізовано план реалізації стратегічних заходів по різних напрямках, повідомляють у міській раді.

Концепція, закладена в основу майбутнього плану розвитку міської території, яка в перспективі розшириться за рахунок земель сільських рад, які виявили бажання долучитися до перспективного розвитку, покликана втілити ідеї та пропозиції громадян, які відібрали експерти та включили до Плану реалізації Стратегії.

Під час засідання також було докладно обговорено планові заходи і кроки для реалізації Стратегії та визначено відповідальних осіб за втілення ініціативних компонентів майбутнього документу, підготовленого у співпраці з проектом ПРОМІС.

Міський голова подякував експертам міжнародного проекту та всім небайдужим мешканцям, які долучилися до розробки, так званої, дорожньої карти, за якою у найближчі роки розвиватиметься Миргородський субрегіон.

Ще у ході засіданні було обговорено питання щодо створення системи та формування органів моніторингу впровадження Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону.

Після доопрацювання проекту Стратегії, документ буде внесено на затвердження сесії міської ради.

Система Orphus