Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У міській податковій провели черговий семінар з роз’яснення законодавства

У міській податковій провели черговий семінар з роз’яснення законодавства

Фахівці Державної податкової інспекції у м.Полтаві завжди намагаються оперативно інформувати платників податків про важливі законодавчі зміни. Так, у міській податковій відбувся черговий семінар – практикум по роз’ясненню актуальних новин податкового та трудового законодавства, у якому взяли участь фахівці ГУ ДФС у Полтавській області, ДПІ у м.Полтаві, інспекції праці.

Відкрив семінар керівник ДПІ у м.Полтаві Олег Бакум. Він підбив підсумки роботи інспекції за 2017 рік та звернув увагу на основні податкові новації.

Податківці ознайомили бухгалтерів підприємств і організацій з останніми змінами в податковому законодавстві. Зокрема, зупинились на нововведеннях щодо податку на додану вартість, на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, єдиного податку, ресурсних платежів. Звернули увагу на помилки, які допускаються при заповненні звітності.

Розповіли про функціонування системи автоматизованого моніторингу у відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків. Також проінформували учасників семінару щодо особливостей декларування доходів громадян, отриманих у 2017році.

Окремим важливим питанням було дотримання законодавства, щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus