Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

У мережі посекундно відтворили кривавий розгін євромайданівців 2014 року (ВІДЕО)

У мережі посекундно відтворили кривавий розгін євромайданівців 2014 року (ВІДЕО)

У мережі синхронізували в одне відео з близько однієї тисячі відеофрагментів масового побиття і тисняви на вулиці Інститутській у Києві, яке відбулося 18 лютого 2014 року. Про це пише 24 канал

Лабораторія Jus Talionis Reconstruction Lab використала для цього записи із 15 камер відеонагляду. За ствердженням учасників групи, кількість записів повинна бути щонайменше більшою в вдвічі.

“Одразу ж після розстрілів на Майдані зникли записи із камер підрозділів Державної служби охорони за адресами: вул. Інститутська, 7 (Клуб КМУ), вул. Інститутська, 8 (комітет ВРУ), вул. Садова, 3а (комітет ВРУ), вул. Липська, 3 (комітет ВРУ), а також вирізано чимало важливих фрагментів із записів банку “Аркада” (вул. Ольгинська, 3). Також коли силовики зайняли 18 лютого Жовтневий палац, вони побили охорону та вивели з ладу систему відеонагляду, знищивши відеодокази”, – зазначили учасники групи.

Реконструкція подій включає часовий проміжок від 15:39 до 17:26 18 лютого 2014 року.

На відео зафіксований розгін силовиками на вулиці Інститутській і тиснява біля барикади на вулиці Ольгинській, внаслідок чого загинули 5 мітингувальників. Також можна побачити вбивства правоохоронців.

Система Orphus