Ви тут:
Анонс Культура Суспільство 

У Києві презентують видання листів Лесі Українки

У Києві презентують видання листів Лесі Українки

23 лютого о 15 год. у Музеї Лесі Українки відбудеться презентація видання листів Лесі Українки, яке побачило світ у видавництві “Комора” в 2016-2017 рр., в особливому ракурсі. Повідомили організатори на сторінці в мережі.

“…найближчі друзі не знали мене всеї…”,Леся Українка. Лекція-презентація “Листи Лесі Українки: шлях від автографа до видання”.

Мова йтиме про долю архіву Лесі Українки, про чисельні його частини і поодинокі листи, які мають свою історію, часом зворушливу, неочікувану, майже детективну або трагічну, і про людей, без участі яких епістолярна спадщина письменниці збереглася б в значно меншому обсязі. На вечорі поговоримо про внесок дослідників, джерелознавців, текстологів, упорядників, редакторів, чия праця іноді лишається поза увагою.


До слова запрошені:
доктор філологічних наук, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Віра Агеєва – автор передмови до презентованого видання, а також автор монографії «Поетеса на зламі століть. Творчість Лесі Українки в постмодерній інтерпретації»;
кандидат філологічних наук Валентина Прокіп (Савчук) – упорядник тритомника листів Лесі Українки (видавництво «Комора»), автор монографії «Доля листів Лесі Українки»;
кандидат філологічних наук Лариса Мірошниченко – науковий редактор проекту, автор монографії «Над рукописами Лесі Українки», збірника текстологічних етюдів «Леся Українка. Життя і тексти».

У рамках зустрічі відбудеться презентація виставки “Листи Лесі Українки: автографи з фондової колекції Музею”. Експонується вперше.

Ведуча – завідувач музею Лесі Українки Ірина Щукіна.
Буде можливість придбати книжки за ціною видавництва.
Адреса: вул. Саксаганського, 97, тел. 289-16-51

Система Orphus