Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці видали 3800-ий пологовий сертифікат (ВІДЕО)

У Кременчуці видали 3800-ий пологовий сертифікат (ВІДЕО)

Сьогодні у Першій жіночій консультації було видано 3800 –й безкоштовний пологовий сертифікат, володарем якого стала майбутня молода мама кременчужанка Черниш Юлія Валеріївна. Вручаючи сертифікат, міський голова Віталій Малецький побажав майбутній мамі міцного здоров’я, легкого дородового періоду та народження здорового і міцного малюка.

Юлія Черниш щиро подякувала міському голові, міській владі за турботу про майбутнє покоління, за підтримку молодих сімей, адже такі сертифікати полегшують не тільки матеріальну сторону, але й дисциплінують майбутніх мам у плані планового проходження усіх необхідних медичних обстежень, дають надію на те, що вагітність проходитиме під пильним плановим наглядом лікарів, повідомляють у міській раді.
Вона підкреслила, що багато її подруг, які проживають в інших регіонах України, дивуються, що в Кременчуці існує подібна програма, що кременчуцька влада допомагає молодим людям створювати повноцінні сім’ї, вони чекають, що можливо в державі зважать на досвід Кременчука, і безкоштовні пологові сертифікати стануть доступними для всіх майбутніх мам України.

Про правильність введення пологових сертифікатів говорили і лікарі пологового будинку під час зустрічі з міським головою. Як зазначив головний лікар Міського пологового будинку Ярослав Прокопчук, така практика йде на користь не тільки майбутнім мамам, але й лікарям – це набагато полегшує роботу, адже значно збільшилося фінансування лікарняного закладу, що дає змогу закуповувати усі необхідні новітні медикаментозні засоби, проводити медобстеження на новітньому обладнанні і надавати кваліфіковану допомогу вагітним.
Нагадаємо, що з серпня  2016 року у Кременчуці розпочали видавати безкоштовні пологові сертифікати  на ведення вагітності та пологів усім майбутнім мамам, які зареєстровані у місті. Майбутнім мамам, які отримали сертифікат, не потрібно платити ні за обстеження, ні за медикаментозну підтримку, якщо така знадобиться, ні за самі пологи – усі необхідні витрати взяв на себе міський бюджет.  
 
Система Orphus