Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відкриють Школу Молодіжної журналістики

У Кременчуці відкриють Школу Молодіжної журналістики

У Кременчуці розпочато прийом анкет на освітньо-профоріентаційний проект «Школа Молодіжної Журналістики-8».

«Школа Молодіжної Журналістики-8» – це освітній проект для тих, хто хоче більше дізнатись про медіа, розвинути у себе критичне мислення та познайомитись з командою креативних професіоналів своєї справи, повідомляють у міській раді.
Випускники проекту мають можливість пройти стажування у місцевих ЗМІ.
Організатори: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді і департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
Проект триватиме 4 місяці – з 20 лютого до 20 червня. Учасники Школи братимуть участь у лекціях, воркшопах, екскурсіях та тренінгах від відомих медійних персон міста, журналістів, фотографів, відеооператорів, блогерів. Проект передбачає велику кількість практичних завдань, командних кейсових проектів, квестів та інших інтерактивних форм навчання.
До участі у проекті запрошується молодь віком від 14 до 21 року, яка проживає у місті Кременчук. Навчання відбуватиметься у форматі двох зустрічей на тиждень – середа з 17:00 до 19:00 та субота з 9:30 до 13:00. Навчання у проекті є безкоштовним.
Для участі необхідно заповнити анкету учасника до 15 лютого 2018 року.        Анкету можна знайти в електронному вигляді за посиланням www.goo.gl/HyKqSZ або в друкованому вигляді в офісі Молодіжного Парламенту Кременчука (вул. Шевченка, буд. 19/3).
КОНТАКТИ:
Facebook: https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk
Instagram: https://www.instagram.com/parlament_kremenchuk
Контактна особа:  Суперека Юлія, тел. 3-51-06, моб.068-018-18-95
Система Orphus