Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці перевіряли роботу підприємців: виявили порушення та легалізували робочі місця

У Карлівці перевіряли роботу підприємців: виявили порушення та легалізували робочі місця

Нещодавно в Карлівці провели засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Його провів в.о. Голови РДА, заступник голови районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Сергій Барилко.

У ході засідання, секретар робочої групи Сніжана Вітюгіна проінформувала присутніх про проведену районною робочою групою роботу за січень 2018 року. За цей час організували 1 рейд-спостереження, під час якого обстежили місця здійснення господарської діяльності магазинів. Там здійснюють роздрібну торгівлю продовольчих товарів та суб’єктів господарювання, які надають перукарські послуги.

Загалом, перевірили роботу 5 фізичних осіб-підприємців. Під час обстежень виявили порушення в одній перукарні, де на момент перевірки, був відсутній трудовий договір. За результатом перевірок, протягом січня 2018 року легалізували 1 робоче місце в добровільному порядку.

Заступник голови районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Сергій Барилко, звернув увагу присутніх на проблему нелегального працевлаштування. Він наголосив на регулярному проведенні активної інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства. Які стосуються праці щодо прав і гарантій найманих працівників, з метою профілактики недопущення таких порушень.

Також, члени робочої групи обговорили пропозиції щодо планування роботи та склали графіку рейдів-обстежень на лютий.

Джерело: karlivka.adm-pl.gov.ua

Система Orphus