Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«У чарах кохання»: центр соціальних служб організував святкову програму для молоді з інвалідністю (ФОТО)

«У чарах кохання»: центр соціальних служб організував святкову програму для молоді з інвалідністю (ФОТО)

День святого Валентина – свято всіх закоханих. В цей день всі, хто відчуває в серці любов, вітають одне одного, говорять про свої почуття. Працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до свята закоханих проводять різноманітні заходи.

Так, в переддень Дня святого Валентина в кафе ПУЕТ «Юність» зібрались на соціально-мистецьку програму «У чарах кохання» 50 молодих людей з інвалідністю. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Привітала зі святом присутніх директор центру соціальних служб Ольга Буднікова:

– Кохання – це почуття, яке надає крила, яке робить людиною щасливою. Тому, хочу побажати вам, дорога молодь, щоб ви знайшли своє кохання, щоб воно оселилося у ваших серцях, надихало вас. Кохайте та будьте коханими, – наголосила Ольга Леонідівна.

Молоді люди переглянули концертну програму, яку подарували присутнім учасники хореографічного колективу ПУЕТу, школи арабського танцю «Амджат», вихованки вокальної студії «Країна мрій». А волонтери центру соціальних служб в цікавій літературній формі познайомили молодь з найромантичнішими сторінками кохання відомих історичних постатей, таких як Антоній і Клеопатра. Анна Ахматова і Микола Гумельов, Ференц Ліст і Кароліна Вітгенштейн, Роксолана і султан Сулейман.

Та головним на заході було те, що молоді люди мали можливість освідчитись один одному у коханні та подарувати валентинки, які напередодні свята виготовили власноруч на майстер-класі.

Святкова програма завершилась дискотекою, а всі запрошені отримали червоні кульки як символ радості, щастя та кохання.


Система Orphus