Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Стенфордський університет відбере на безкоштовне навчання трьох українців

Стенфордський університет відбере на безкоштовне навчання трьох українців

Програма навчання  для лідерів з України стартує з вересня у стінах Стенфордського університету (США).

Таку ініціативу вже вдруге впроваджує Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL).

«Програма надає можливість провести 10 місяців у одному з найкращих університетів світу трьом професіоналам. До участі в конкурсі на здобуття стипендії запрошуються як представники державного сектору, так і ті, хто працює за його межами. Це насамперед люди, які активно залучені у створення політик, працюють у сфері права, підприємці, лідери громадянського суспільства. Менторами учасників стануть професори Френсіс Фукуяма, Стівен Краснер, Майкл Макфол та Кетрін Стонер», – відзначають ініціатори програми Ukrainian Emerging Leaders.

Учасники програми розпочнуть навчання вже з вересня 2018 року. Кожен з них отримає стипендію, яка покриє перебування в Стенфорді. Окрім того, програма покриває транспортні та деякі інші додаткові витрати.

Подати заявку на участь у програмі можна за посиланням до 17 січня 2018 року.

Минулорічна програма зібрала більше 1000 заявок від зацікавлених. Стипендіатами програми, які пройшли навчання, стали: Олександра Матвійчук (Центр громадянських свобод), Дмитро Романович (Відділ реформування при Кабінеті Міністрів України), Олександр Стародубцев (Prozorro).

Відкриття програми у 2017 році. Стенфордський університет

Система Orphus