Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Старшокласників школи № 38 вчили безпечному користуванню Internet

Старшокласників школи № 38 вчили безпечному користуванню Internet

Учора для учнів 10-х класів ЗОШ № 38 провели виховну годину з питань безпечного користування мережею Інтернет. Захід організували управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту в рамках проведення профілактично-роз’яснювальної інформаційної роботи з питань запобіганню негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі. Про це повідомили у Полтвській міській раді.

Нагальність розгляду даного питання диктують умови сьогодення. Сучасні люди, і діти зокрема, постійно перебувають в он-лайні: у школі, вдома та з друзями. І якщо дорослі можуть розрізнити та виявити шахрайство в Інтернеті, то підростаючому поколінню потрібно допомагати підвищувати власну комп’ютерну та інтернет-обізнаність.

Під час спілкування з учнями? особливу увагу приділили обережності щодо розголошення та розміщення в мережі особистих даних, фотографій, відео. Психолог БО «Світло надії» Світлана Большева також звернула увагу учнів на нове явище нашого суспільства – кібербулінг, новітню форму агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів (мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо). В рамках заходу надані практичні поради як уберегти себе та інших від даного негативного прояву.

Подібна профілактична робота дає можливість уникнути негативні психологічні наслідки жертв цькування, запобігти ескалації терору і непоправних трагедій.

Система Orphus