Ви тут:
Суспільство Україна 

США закликали українську владу виконати обіцянки Майдану

США закликали українську владу виконати обіцянки Майдану

Держдепартамент США вшанував пам’ять загиблих учасників Революції Гідності та закликав українську владу продовжити реформи, на які заслуговує суспільство. Про це йдеться в офіційній заяві американського Державного департаменту. Повідомляє Еспресо.

У відомстві нагадали, що чотири роки тому українці з усіх верств суспільства і всіх регіонів країни об’єдналися на Майдані, щоб вимагати від свого уряду визнання вибору громадян, а саме – приєднання до Європи.

“Десятки українців – “Небесна Сотня” – віддали своє життя на Майдані за мрію про кращу Україну. США будуть і надалі підтримувати Україну у часи, коли вона стикається з триваючою російською агресією, в результаті якої загинуло понад 10 тисяч людей і понад 1,6 млн українців стали вимушеними переселенцями”, – наголошується у заяві.

У Держдепі вказали на те, що за останні чотири роки Україна зробила важливі кроки, але попереду ще багато роботи, щоб виконати обіцянки Майдану і розблокувати потенціал України.

“США закликають лідерів України подвоїти свої зусилля щодо втілення глибоких, всеосяжних і своєчасних реформ, необхідних для створення стабільної, демократичної, процвітаючої і вільної країни, на яку заслуговують українці”, – зауважили у відомстві.

У заяві додали, що пишаються тим, що працюють з народом України для вшанування жертв, зроблених чотири роки тому для європейського вибору України.

Система Orphus