Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство ТОП-новина 

“Сказано – зроблено! Такий девіз нашої роботи”, – начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко (ВІДЕО)

“Сказано – зроблено! Такий девіз нашої роботи”, – начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко (ВІДЕО)

Сьогодні, під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” підсумували роботу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за минулий рік.

2017 був вдалим і активним роком для працівників управління. Продовжили реалізацію пілотних проектів та ініціатив, розпочатих Мін’юстом у 2016. “Знаю, дію, захищаю” – такий девіз роботи працівників у всіх проектах.

“Найактивніше працювали над захистом власників агробізнесу. Міністерство юстиції ініціювало створення по всій країні оперативних штабів захисту представників цього бізнесу від рейдерів. Робота штабу на Полтавщині була ефективна: протягом року від рейдерського захоплення врятували 2 підприємства – ПП “РГК”, ПАТ “Рижівський гранітний кар’єр” та СТОВ “Агрофірма “Оржицька”, – повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Також продовжують діяти запроваджені раніше проекти “Я маю право!”, “Маски шоу стоп”, “Чужих дітей не буває”.

Новацією у роботі управління став проект “СМС-Маяк”. Суть його – у запуску системи інформування громадян, через смски, про будь-які реєстраційні дії, що вчиняють з їхньою нерухомістю. А також сповіщення власників про те, хто з користувачів цікавився їхнім майном. Тоді, упродовж 10 днів, особа може подати відповідну заяву для вирішення питання.

На 2018 рік, Міністерство юстиції України запровадило низку правомірних заходів. Управління Полтавщини, до головних, має і свої плани. Зокрема, продовжити втілювати проекти “Я маю право!”, “Чужих дітей не буває”, а також розвивати електронні сервіси та запроваджувати систему електронної ідентифікації користувачів. До вже звичних сервісів Мін’юсту, розробники “Он-лайн будинку юстиції”, найближчим часом додадуть понад 20 нових.

 

Система Orphus