Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Сім’ї загиблих учасників АТО разом з владою обговорили наболілі питання

Сім’ї загиблих учасників АТО разом з владою обговорили наболілі питання

Дружини та матері загиблих воїнів – інтернаціоналістів та військовослужбовців, які загинули в АТО, представники профільних департаментів разом обговорили проблеми, які хвилюють сім’ї загиблих воїнів.

У Полтаві  відбулося засідання правління ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини».

Учасники зустрічі говорили про надання соціальних пільг сім’ям, загиблим, оздоровлення та земельні питання.

«У складі нашої організації існує 14 відокремлених підрозділів. Вони є в кожному районі. Проблеми, які хвилюють родини загиблих – саме цим займається наш осередок.  Згідно з законодавством, учасник бойових дій,  має пільгу 75% оплати комунальних послуг. Мама ж користується всього 50 % знижкою. Тож наша організація підніматиме питання аби підтримати такі родини. І є пропозиція до депутатського корпусу зробити цю пільгу 100%», – сказав, голова ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини»  Іван Петренко.

Іван Петренко зазначив, що минулого року депутати обласної ради прийняли рішення про надання додаткової допомоги родинам загиблих у вирішенні комунальних питань. Однак не у  всіх містах області це діє однаково.

Як розповіла голова Кременчуцького осередку ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Таїсія Білоус, в районі 39 сімей загиблих військовослужбовців. Члени громадської організації збираються щомісяця.

«У нашій організації 27 чоловік. Ми по можливості допомагаємо всім родинам. Все вирішуємо на місцях. 17 числа у нас поминальний день. То нам виділяють транспорт і ми їдемо на кладовище і поминаємо загиблих військових», – розповіла Таїсія Білоус.

В області 180 загиблих учасників АТО. 145 сімей мають статус сімей загиблих.

Система Orphus