Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

«Школа лідера» у Кременчуці набирає слухачів

«Школа лідера» у Кременчуці набирає слухачів

У Кременчуці розпочали прийом анкет на проект саморозвитку «Школа лідера».

«Школа Лідера» – це чудова можливість для молоді спробувати розкрити або вдосконалити в собі якості лідера, набути нових навичок та вийти з власної зони комфорту.

Організатори: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді і департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Учасники проекту візьмуть участь у 4-ьох навчальних зустрічах: 4, 11, 18 та 25 березня. Кожна зустріч включатиме в себе майстер-класи, лекції та практичні заняття, які спрямовані на розвиток особистісних якостей лідерів: тайм-менеджменту, роботи з командою, ораторського мистецтва тощо. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У рамках проекту також передбачено інтерактивні завдання та командні ігри. Зокрема, учасники спробують відстояти свою думку у соціально-психологічному випробуванні «Бункер» та створити успішну громаду в рольовій грі-моделі «Стратегія розвитку міста».

До участі у проекті запрошують молодь віком від 14 до 21 року, яка проживає у місті Кременчук. Навчання у проекті є безкоштовним.

Для участі необхідно заповнити анкету учасника до 28 лютого 2018 року. Анкету можна знайти в електронному вигляді за посиланням goo.gl/jGL8sV або в друкованому вигляді в офісі Молодіжного Парламенту Кременчука (вул. Шевченка, буд. 19/3).        

КОНТАКТИ:

Facebook: https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk

Instagram: https://www.instagram.com/parlament_kremenchuk

Контактна особа:  Штефан Ігор, тел. 3-51-06, моб.068-018-18-95

Система Orphus