Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сергій Соловей вимагає призначити вибори у Решетилівці

Сергій Соловей вимагає призначити вибори у Решетилівці

Голова фракції УКРОП в Полтавській обласні раді, керівник обласної парторганізації Сергій Соловей направив депутатське звернення голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському. Зокрема, він вимагає призначити дату виборів Решетилівської міської ради.

«Верховна Рада України своєю Постановою надала статус міста селищу Решетилівка Полтавської області. Таким чином органом місцевого самоврядування в місті Решетилівка є Решетилівська міська рада. Проте вибори в Решетилівську міськраду не проводилися, а її функції виконує Решетилівська селищна рада», – говорить Сергій Соловей.

Він також зауважив, що Решетилівська селищна рада обиралася за мажоритарними округами, тоді як міськрада мала би бути обрана за пропорційною системою.

Нагадаємо, 7 листопада 2017 року депутати Верховної Ради прийняли рішення http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=15411 віднести селище міського типу Решетилівка до категорії міст районного значення. За це проголосували 226 депутатів.

Решетилівка була селищем міського типу з 1938 року. Це один з найвідоміших сучасних центрів народних промислів України, що набув розквіту в ХІХ столітті. У місті про

Система Orphus