Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини роз’яснюють дітлахам правила безпеки життєдіяльності (ФОТО)

Рятувальники Полтавщини роз’яснюють дітлахам правила безпеки життєдіяльності (ФОТО)

Учора фахівці Служби порятунку «101» провели пізнавально-інформаційне заняття для вихованців Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №80, учнів Соколовобалківської та Маячківської шкіл Новосанжарського району, а днем раніше для учнів Рибалківської  загалоноосвітньої школи Козельщинського району та, у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», профілактичний захід для учнів Великобагачанської загальноосвітньої школи. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час заходів, рятувальники роз’яснювали дітям правила пожежної безпеки у побуті, безпечної поведінки на льоду, навчали алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також, фахівці Служби порятунку «101» розповідали як правильно діяти при виникненні пожежі, зокрема як проводити евакуацію та користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Крім того, рятувальники розповідали про особливості роботи вогнеборців, демонстрували спеціальне обладнання та спорядження. Співробітники ДСНС наголошували на недопущенні пустощів із вогнем, сірниками, запальничками, піротехнічними виробами.

Наостанок заходів, рятувальники вручали дітям тематичні листівки, а працівникам навчальних закладів надавали агітаційні матеріали для оновлення куточків безпеки.
Система Orphus