Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Роботу адміністрації Миргородської ЦРЛ визнали незадовільною

Роботу адміністрації Миргородської ЦРЛ визнали незадовільною

20 лютого в залі засідань районної ради відбулася нарада з питань розгляду результатів перевірки діяльності Миргородської ЦРЛ Департаментом охорони здоров’я ОДА. У роботі засідання взяли участь представники Департаменту, керівництво міста, району, головні лікарі, депутати, представники громадських рад, активна громадськість.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, голова комісії Юрій Курилко повідомив про підсумки перевірки та надав усі матеріали запитувачу інформації, голові громадської ради при райдержадміністрації Володимиру Марцинковському, повідомляють у міській раді.

Серед основних висновківроботу адміністрації Миргородської ЦРЛ визнано незадовільною. Посадовець акцентував на тому, що в ході роботи комісії було перевірено роботу всіх структурних відділень медичного закладу. Висновки та рекомендації містяться на 20 сторінках. Відповідну довідку службової перевірки передано Миргородській РДА для прийняття адміністративних рішень.

Перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, начальник управління з питань внутрішньої політики ОДА Юрій Варченко акцентував на конструктивній роботі з громадськістю та розвитку громадянського суспільства.

Варто зауважити, що впродовж засідання тривала дискусія з різних питань медичного обслуговування населення. Обговорювалися шляхи вирішення проблемних питань для покращення надання якісних медичних послуг населенню.

Система Orphus