Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Результати представницької діяльності Полтавської місцевої прокуратури за 2017 рік

Результати представницької діяльності Полтавської місцевої прокуратури за 2017 рік

Упродовж минулого року Полтавською місцевою прокуратурою активно застосовувались заходи цивільно-правового характеру, направлені на захист інтересів держави.

Так, у 2017 році до суду пред’явлено позовних заяв на загальну суму понад 104 млн. грн., з яких задоволено на суму 89,7 млн. грн. Решта позовів на даний час перебуває у провадженні судів При здійсненні представницької діяльності, основну увагу насамперед зосереджено на захисті інтересів держави у сфері земельних відносин, при використанні державного та комунального майна та у сфері бюджетних коштів – про це повідомив керівник Полтавської місцевої Прокуратури Микола Дубинка. Про це повідомив керівник Полтавської  місцевої прокуратури М. Дубинка.

Зокрема, у сфері земельних відносин задоволено 15 позовних заяв на загальну суму 82,4 млн. гривень.

Так, Полтавською місцевою прокуратурою пред’явлено 16 позовів про визнання недійсними та скасування рішень про надання у власність земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку, повернення 16 земельних ділянок на території пам’ятки природи місцевого значення «Парку «Перемога» до земель запасу у м. Полтаві на загальну суму 2,5 млн. грн. З них задоволено 10 позовів на суму 1,7 млн. грн. Решта позовів на даний час перебуває у провадженні суду.

У 2017 році фактично виконано судових рішень, постановлених за позовами прокурора, на суму 35 млн. грн.

У тому числі, визнано право власності держави в особі Фонду державного майна України на нерухоме майно – окремо розташовану адміністративну триповерхову будівлю за адресою: м. Полтава, вул. Соборності (Жовтнева), 37 вартістю 32 млн. грн. Право власності на будівлю уже зареєстровано за державою.

Система Orphus