Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Регіональний штаб з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів у Полтавській області попереджає:#ЧужихДітейНеБуває

Регіональний штаб з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів у Полтавській області попереджає:#ЧужихДітейНеБуває

Сьогодні, під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, відбулося чергове засідання регіонального штабу з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів у Полтавській області, де члени штабу обговорили проблемні питання, що виникають при виконанні судових рішень та перші результати роботи у напрямку реалізації права громадян на виконання судового рішення.

У ході такої зустрічі Олег Тимченко особливу увагу звернув на дієвість застосування державними виконавцями нових примусових заходів впливу на боржників, визначених законом #ЧужихДітейНеБуває, зокрема, державними виконавцями області винесено майже 4 тис. постанов про встановлення тимчасового обмеження боржників: у праві виїзду за кордон, користування зброєю та полювання.

«Завдяки таким заходам за період з 19.02.2018 по 26.02.2018 стягнуто заборгованість по виконавчих провадженнях про стягнення аліментів на суму більше ніж 4 млн грн», – зазначив Олег Тимченко.

Оперативно спрацювали державні виконавці Карлівського районного ВДВС, які протягом трьох днів стягнули заборгованість зі сплати аліментів у розмірі більше ніж 72 тис. грн, Київського відділу ДВС міста Полтави – по двох виконавчих провадженнях стягнуто заборгованість по аліментах на суму майже 72 тис. грн, а в Автозаводському відділі ДВС міста Кременчук по одному виконавчому провадженню стягнуто заборгованість у розмірі 40 тис. грн.

Система Orphus