Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Районні ради та ОТГ співфінансуватимуть Полтавську поліцію

Районні ради та ОТГ співфінансуватимуть Полтавську поліцію

Про це голова обласної ради Олександр Біленький заявив на засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. Про це повідомили в Полтавській обласній раді.

В засіданні взяли участь  голова облдержадміністрації Валерій Головко, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради – Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Сергій Соловей, Іван Сидоренко та Михайло Бугрій, а також керівники структурних підрозділів ОДА, правоохоронних органів, командири військових частин. Засідання відбувалось під головуванням Геннадія Коваленка.

За словами Олександра Біленького, Національна поліція зараз проходить етап становлення: лишається маса невирішених питань, у тому числі пов`язаних з матеріальним забезпеченням діяльності правоохоронців.

“Чим швидше ці проблеми будуть вирішені, тим раніше ми можемо сподіватися на встановлення належного порядку на наших вулицях. Саме тому на засіданні комісії разом з керівництвом Полтавської ОДА ми підтримали питання про надання додаткового фінансування ГУНП в Полтавській області на 2018 рік. Сподіваюсь, що участь у співфінансуванні візьмуть також районні ради та ОТГ”, – заявив голова Полтавської обласної ради.

На засіданні розглянули й ряд інших питань: заслухали та взяли до відома інформацію про використання коштів субвенції обласного бюджету, спрямованих у 2017 році на виконання заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки, підтримано проекти рішення «Про перейменування населеного пункту Черкащанської сільської ради Миргородського району», «Про перейменування Петрівської сільської ради Хорольського району Полтавської області», а також погодили список кандидатур для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради нагрудним знаком «За вірність народу України».

Система Orphus