Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Письменник Володимир Тимчук презентував у Миргороді нову збірку “Вогнити! Вижити! Перемогти!”

Письменник Володимир Тимчук презентував у Миргороді нову збірку “Вогнити! Вижити! Перемогти!”

Днями у Миргородську центральну районну бібліотеку завітав відомий уже в Україні письменник, поет, перекладач, лауреат премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (2016) – Володимир Тимчук. Про це повідомляють у Миргородській РДА.

Він автор поетичних збірок «Весняні коловороти», «Донецький аеропорт», «Гуцульське повстаннє», автор оповідань «Словодієм», науково-культурулогічного дослідження «Ясіня у гомоні стоїть», двомовної книги «Бахчисарай 2021» та інших. Біль від подій у Донецькому аеропорті, історія гуцульського повстання, інтимна лірика та тонкий гумор переплітаються у поетичних рядках Володимира Тимчука, підполковника  Збройних Сил України, викладача Академії сухопутних військ України, уродженця с. Ясіня Закарпатської області. Свій перший вірш Володимир Тимчук написав у шкільні роки, в 1992 році. З легкої руки батька пов´язав свою долю з військовою справою, якою продовжує займатись вже 19 років поспіль.

Для користувачів Миргородщини надзвичайна подія – спілкування з письменником, який презентував свою нову збірку “Вогнити! Вижити! Перемогти!”. Автор залишив на згадку добрі слова: “Відвідувачам Миргородської центральної районної бібліотеки з любов’ю – потрібних вражень, роздумів, відчуттів”. В невимушеній атмосфері, з великим задоволенням працівники бібліотеки легко спілкувалися з автором, отримуючи естетичну насолоду.

Війна на українському сході викрила досі нехтувану грань в українському мистецтві, присвячену героїзмові, звитязі та злободенності війни. А Володимир Тимчук відгукнувся на цей мистецький виклик поетичними творами, джерелом натхнення для яких стали знайомі та незнайомі йому захисники України, а також перекладами чи не перлин мілітарної поезії зі світової поетичної скарбниці. У повній версії опріч інших поезій, перекладів, мініатюр, ілюстрацій, біографічної довідки додатково є укладені автором примітки, які розширюють розуміння художніх образів і військових буднів української нації.

Тож відтепер книжкові полиці Миргородської ЦРБ поповнилися новою збіркою Володимира Тимчука “Вогнити! Вижити! Перемогти!”

 

 

Система Orphus