Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини перевірила державні установи виконання покарань

Прокуратура Полтавщини перевірила державні установи виконання покарань

Прокурори органів прокуратури Полтавщини здійснили комплексні перевірки стану додержання кримінально-виконавчого та іншого законодавства в державних установах виконання покарань області.

У діяльності останніх виявили порушення щодо режиму утримання, матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, при залученні засуджених до праці, при проведенні з ними соціально-виховної роботи тощо. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавщини.

Як повідомив прокурор відділу прокуратури області Юрій Дупак, упродовж ІІ півріччя 2017 року засуджені допустили 1691 порушення порядку й умов відбування покарання, 9 скоїли кримінальні правопорушення, за якими відомості внесені до ЄРДР.

Окрім цього, адміністрації установ вживають недостатні заходи для встановлення каналів надходження заборонених речей. За вищезгаданий період на територіях зон, що охороняються, вилучено 70 грн 370 л браги, 72 мобільних телефони, понад 14 г наркотичних речовин та 58 колото-ріжучих предметів.

З приводу виявлених порушень було проведено оперативну нараду на якій визначили заходи щодо усунення виявлених під час перевірок порушень законодавства.

Система Orphus