Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пройшов VII Полтавський етап проекту «Зимова Студреспубліка»

Пройшов VII Полтавський етап проекту «Зимова Студреспубліка»

З 9 по 11 лютого на базі дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» проходив VII Полтавський етап проекту “Зимова Студреспубліка”. Традиційно, Проект пройшов за підтримки управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Тема VII етапу – «Місце Полтави й регіону в теперішньому і майбутньому України: що ми можемо зробити?» 80 учасників і експертів, серед яких активна молодь, політики й політологи, науковці й підприємці, історики й культурологи, медійники й громадські діячі, у режимі організаційно-діяльнісної гри працювали над ідеями розвитку Полтави. Презентації позиції груп доповнювалися факультативами від експертів на тему історії міста, гуманітарного розвитку, креативного просування регіону тощо. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Найбільший прогрес полтавського краю учасники вбачають через культурний та екологічний розвиток, розбудову Полтави як креативного міста. Кращими учасниками проекту визнано Олексія Василюка, Анастасію Оверчук, Антона Назаренка, Олександру Савченко та Олену Ольховик. Одним із експертів був депутат міської ради Олександр Глазов.

Наразі учасники готують другий етап проекту, а саме – план практичного втілення напрацьованих ідей.

 
Система Orphus