Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Про здобутки надання правової допомоги у Машівському районі говорили на апаратній нараді

Про здобутки надання правової допомоги у Машівському районі говорили на апаратній нараді

Сьогодні начальник Машівського бюро правової допомоги Максим Дворовенко виступив на щотижневій апаратній нараді Машівської РДА з інформацією про роботу бюро правової допомоги протягом 2017 року.

Під час свого виступу Максим Дворовенко розповів, що протягом 2017 року до Машівського бюро правової допомоги звернулося понад 1000 громадян, яким було надано безоплатні правові консультації та роз’яснення законодавства, а 44 особам було призначено адвоката чи працівника бюро, за державний кошт для вирішення їхніх питань в судовому порядку.

«Попри існуючі стереотипи, що «безкоштовний» адвокат не надасть якісного захисту, то понад 90 % успішних справ на користь клієнтів бюро правової допомоги свідчать про протилежне» – наголосив Максим Дворовенко.

Упродовж 2017 року працівниками бюро правової допомоги забезпечено роботу 10 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та здійснено 32 виїзди мобільних консультаційних пунктів. Завдяки організації роботи таких віддалених точок доступу до безоплатної правової допомоги, консультації та роз’яснення з правових питань змогли отримати 389 осіб.

Окремо керівник бюро правової допомоги зупинився на правопросвітницькій роботі, яка полягає у регулярному проведенні інформаційних заходів з правових питань, які хвилюють людей та є актуальними для їхніх громад.

За звітній період працівниками бюро правової допомоги проведено 190 правопросвітницьких заходів для різних категорій громадян: учнівська молодь, учасники бойових дій, учасники АТО, внутрішньопереміщені особи, інваліди, пенсіонери тощо. Такі заходи проводилися на різну правову тематику, враховуючи цільову категорію та її проблемні питання.

Крім того, керівник бюро поінформував присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Другий полтавський місцевий центр з надання БВПД

Система Orphus