Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Про перспективи розвитку футболу на Чорнухинщині говорили в РДА

Про перспективи розвитку футболу на Чорнухинщині говорили в РДА

Голова Чорнухинської РДА Олег Ковган, провів нараду, участь у якій взяли голова райради Надія Кривчун, заступники голови райдержадміністрації, райради, сільські, селищний голови, секретарі сільських рад, керівники сільгосппідприємств району, фермерських господарств. Повідомляють на сайті Чорнухинської РДА.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Лариса Сердюк, поінформувала про додержання правил діловодства, зберігання документів сільських, селищної рад та передавання документів ліквідованих сільських рад.

Потім перейшли до обговорення перспективи розвитку футболу на Чорнухинщині. Як зазначив Олег Ковган, Голова Полтавської ОДА Валерій Головко, приділяє значну увагу розвитку спорту, і, зокрема, футболу в області.

“Тому і нам необхідно створити дорослу футбольну команду, яка б могла захищати честь Чорнухинського району на обласному рівні, адже в інших районах такі команди є. Мова йде не про міні-футбол і про юних футболістів, які неодноразово заявляли про себе, отримуючи перемоги. Щоб вирішити це питання потрібне фінансування”.

До розмови приєднався директор дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Ярмоленко. До фінансування запросили долучитися сільські, селищні ради та сільгосптоваровиробників району.

Розмова тривала довго. Присутні обговорили всі можливі варіанти співфінансування. Ніхто в цілому не проти розвитку спорту і футболу в районі, але доти, доки мова не йде про виділення коштів.

Голова райради Надія Кривчун запевнила, що частину коштів виділять з районного бюджету, не стоятимуть осторонь і сільські голови.

За створення і підтримку футбольної команди висловився і селищний голова Олександр Василенко.

“Переконані, що завдяки спільним зусиллям усіх зацікавлених сторін футбольне життя на Чорнухинщині відродиться”, – підсумували на нараді.

Система Orphus