Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці Полтавщини розпочали операцію “Мігрант”

Правоохоронці Полтавщини розпочали операцію “Мігрант”

Основне завдання проведення операції – протидія нелегальній міграції та виявлення осіб, які незаконно перебувають на території держави та осіб, що переховуються від органів влади.

До відпрацювання області, у рамках операції «Мігрант», залучатимуться працівники поліції, Служби безпеки та Державної міграційної служби, про що підготовлено відповідний спільний наказ, – повідомив начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін на робочій нараді за участі представників відповідних підрозділів.

Йдеться на офіційному сайті Національної поліції у Полтавській області.

Зустріч пройшла у режимі відео селектору з територіальними підрозділами поліції області. Нині триває підготовчий етап заходів, практичний розпочнеться з 21-го лютого та триватиме до кінця квітня.

Учасники заходу обговорили алгоритми співпраці між службами, координації роботи у боротьбі з порушеннями у міграційній сфері, а також питання контролю за виконанням міграційного законодавства України.

Правоохоронці звернулися до мешканців Полтавщини із проханням надавати інформацію до поліції про перебування у селах та містах підозрілих осіб, або іноземців, які знаходяться на території України незаконно чи з порушеннями чинного законодавства. Повідомити про таких осіб можна до Головного управління Національної поліції в Полтавській області за телефоном (053)251-77-02, або «102».

Система Orphus