Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Право працівника на щорічну відпустку, у разі переведення на інше місце роботи, – коментар фахівців Держпраці

Право працівника на щорічну відпустку, у разі переведення на інше місце роботи, – коментар фахівців Держпраці

Роз’яснення надав головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Полтавській області Анна Хоменко.

Ст. 2 Закону України “Про відпустки” та ст. 79 КЗпП України передбачено, що право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності. А також працюють за трудовим договором у фізичної особи, – надаються щорічні (основна та додаткові) відпустки із збереженням на їхній період місця роботи (посади) і заробітної плати.

У відповідності до вимог ст.81 КЗпП України зазначено, що за бажанням працівників, переведених на роботу з одного підприємства, установи, організації на інше підприємство, в установу, організацію, які не використали за попереднім місцем роботи повністю або частково щорічну основну відпустку і не одержали за неї грошової компенсації, щорічна відпустка повної тривалості надається до настання шестимісячного терміну безперервної роботи після переведення.

Якщо працівник, переведений на роботу на інше підприємство, в установу, організацію, повністю або частково не використав щорічні основну та додаткові відпустки, і не одержав за них грошову компенсацію, то до стажу роботи, що дає право на щорічні основну та додаткові відпустки, зараховується час, за який він не використав ці відпустки за попереднім місцем роботи.

Система Orphus