Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Працівники Комунального Підприємства “Полтававодоканал” обирають ПриватБанк

Працівники Комунального Підприємства “Полтававодоканал” обирають ПриватБанк

900 співробітників КП “Полтававодоканал” мають можливість отримувати заробітну плату на картку ПриватБанку. Зарплата тут – це не просто зарахування грошей на карту. Це – сукупність надсучасних сервісів і якісного обслуговування, які стають доступними кожному клієнту банку. ПриватБанк представлений в місті Полтава найрозвиненішою банкоматно-термінальною мережею та зручними відділеннями, у яких можна отримати повний спектр банківських послуг.

“Нескінченні черги, виснажливий пошук банкомату – про це можна забути. До послуг наших клієнтів – 355  банкоматів і 505  терміналів самообслуговування в усіх районах міста, – зазначає керівник напрямку по просуванню послуг бюджетним організаціям Полтавського ГРУ ПриватБанку Євген Немченко. – Співробітники КП “Полтававодоканал”, які стали клієнтами ПриватБанку, отримали також можливість знімати готівку без комісії у всіх без винятку банкоматах України, а не тільки у наших. І ще одна перевага, яку по праву можна назвати вирішальною – клієнти можуть виконувати незліченну кількість фінансових операцій в будь-який час і з будь-якої точки через Інтернет-банк Приват24 або мобільний додаток Privat24”.

Для власників зарплатних карток ПриватБанк максимально спростив отримання фінансових довідок. Тепер співробітник підприємства може як переглядати, так і роздруковувати будь-яку довідку, за якою раніше потрібно було відвідувати відділення банку, і все це – безкоштовно через Інтернет-банк Приват24.

Крім того в  Інтернет-банку Приват24 є послуга – «Соціальний кабінет». За допомогою цього сервісу клієнти, які працюють, зможуть розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії, а пільгові категорії населення (пенсіонери та одержувачі субсидій і соціальних виплат) – дізнатися інформацію про перерахунок пенсії, розрахувати розмір субсидії, оформити заяву на виплату пенсії або соціальної допомоги.За допомогою «Соціального кабінету» клієнти банку можуть також отримати інформацію про порядок оформлення допомоги в разі народження дитини, уточнити перелік необхідних документів для призначення пенсії та субсидії.

“Отримати зарплатну карту працівники КП “Полтававодоканал”, як і будь-якого іншого підприємства, можуть  в будь-якому відділенні ПриватБанку,  – говорить керівник напрямку по по просуванню послуг бюджетним організаціям Полтавського ГРУ ПриватБанку Євген Немченко. – При собі потрібно мати лише паспорт, ідентифікаційний номер, телефон і 5-10 хвилин вільного часу. Саме стільки займає оформлення необхідних документів та реєстрація рахунку. А картку, куди буде перераховуватися зарплата, клієнт отримує безкоштовно і відразу”.

Крім звичайної “Карти для виплат” клієнт може оформити карту “Універсальна” з кредитним лімітом у розмірі 4 зарплат і пільговим періодом до 55 днів. До того ж, ПриватБанк дає можливість зробити свою карту абсолютно індивідуальною. Для цього на сайті банку потрібно просто вибрати тип карти і завантажити зображення, яке стане основою дизайну унікальною пластикової карти.

ПриватБанк є беззаперечним лідером в зарплатних проектах на території України. На його карти нараховується зарплата 51,5% українців, які додатково отримують можливість користуватися всіма його сервісами та інноваціями.

Система Orphus