Ви тут:
Суспільство 

Помер співзасновник інтернету Джон Перрі Барлоу

Помер співзасновник інтернету Джон Перрі Барлоу

Один із творців мережі інтернет, засновник Еlectronic Frontier Foundation, Джон Перрі Барлоу помер у США у віці 70 років.

Як повідомляє прес-служба некомерційного Фонду електронних рубежів (EFF, Electronic Frontier Foundation), Джон Перрі Барлоу помер уві сні.“Засновник EFF Джон Перрі Барлоу, який постійно надихав нас, мирно помер сьогодні вранці. Він назавжди залишиться невід’ємною частиною EFF”, – йдеться у повідомленні фонду.

Джон Перрі Барлоу разом з Джоном Гілмором і Мітчеллом Капорою в 1990 році заснував некомерційну організацію EFF з метою захисту прав і громадянських свобод користувачів інтернету, перш за все – від зазіхань урядових органів і приватних корпорацій.

“Він завжди вважав інтернет фундаментальним місцем свободи, де люди можуть спілкуватися з іншими людьми незалежно від фізичної відстані”, – відзначили в EFF.

Барлоу також відомий як поет і автор декількох пісень для американської рок-групи Grateful Dead. З 1998 року працював в Гарвардському університеті. Варто наголосити, що основні сегменти інтернету, якими ми користуємося, існують саме завдяки Барлоу.

Джерело: eff.org

Система Orphus