Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на виставку картин “Безмежність”

Полтавців запрошують на виставку картин “Безмежність”

22 лютого у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відкрилась виставка «Безмежність» вихованців творчої майстерні «Маленький принц» Марини Похващевої, Тетяни та Софії Чугуєвець, Анни Куриленко, Олени Павелко, Ольги Пічкарь, Ірини Проскурні.

Творча майстерня «Маленький принц» створена 1991 року. У ній діють 2 групи: молодша (з 9 до 15 років) та старша (з 30 до 50 років). Учні займаються графікою та живописом. Вихованці майстерні – учасники міських, обласних та всеукраїнських конкурсів, повідомляють в Управлінні культури.

Автори картин – представники різних професій, для яких образотворче мистецтво стало новою гранню їх таланту. Заняття у творчій майстерні «Маленький принц» надихає вихованців та додає фарб у їхнє життя. Усі вони мріяли з дитинства малювати. І тільки в дорослому віці вирішили здійснити свої дитячі мрії. Творчість розвиває в них прекрасне.

На виставці представлені 39 картин, виконаних в техніці олійного живопису.

Усім присутнім на святі подарували музичні твори «Вечір на двох» і «Танго» викладачі Полтавської дитячої музичної школи №3 імені Б.Гмирі Н.В. Ларіонова (акордеон) та М.Т. Бородай (сопілка).

Система Orphus