Ви тут:
Головне Комуналка Полтавщина Пригоди Суспільство 

Полтавців попередили про небезпеку падіння бурульок

Комунальне підприємство “Житлово-експлуатаційна організація № 2” Полтавської міської ради попереджає полтавців про небезпеку падіння бурульок та снігових мас із дахів будинків.

Шановні мешканці та гості міста Полтава! Погодні умови цьогоріч примхливі. Наразі існує загроза зсувів снігу та падіння бурульок з дахів будинків, балконів. Комунальне підприємство “Житлово-експлуатаційна організація № 2” Полтавської міської ради закликає громадян бути обережними, аби уникнути травмування й трагічних наслідків. Пам’ятайте, крім дахів будинків, небезпеку падіння льодових утворень та снігових мас можуть створювати лоджії і балкони, де нагромадилися сніг і лід. Слід бути особливо уважними, проходячи під дахами будинків, балконами, лоджіями, не варто заходити за межі огороджувальних стрічок, а в місцях їх відсутності самим звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу.
– сказано у зверненні ЖЕО.

Власникам автотранспорту радять не припарковувати свої автомобілі близько до багатоповерхових будинків, також не забувати пояснювати дітям про небезпеку падіння бурульок та снігових наростів.

небезпека, бурильки

Система Orphus