Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники продовжують пропагувати безпечний спосіб життя серед школярів

Полтавські рятувальники продовжують пропагувати безпечний спосіб життя серед школярів

Так, днями, з метою зменшення травматизму та загибелі серед дітей шкільного та дошкільного віку, рятувальники Гребінківського районного сектору Головного управління ДСНС України  у Полтавській області завітали до учнів Слободо-Петрівської, Сербинівської, Майорщинської,  Сліпорід-Іванівської та  Тарасівської шкіл Гребінківського району.

 

Фахівці Служби порятунку розповіли як необхідно уникати ситуацій де є загроза життю та  здоров’ю, і правилам поведінки – якщо вже раптом такої ситуації не вдалося уникнути. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Варто зауважити, що школярі не були пасивними слухачами, вони досить жваво та активно задавали питання. Радує те, що незважаючи на дитячий вік, всі знають “від а до я”   послідовність дій в разі виникнення пожежі. Відомо їм, і яку небезпеку таїть в собі  взимку  водойма, нізащо не ступають на тонку кригу та й  іншим не радять, не користуються  вони і петардами без дорослих, хором стверджуючи, що це  вкрай небезпечно для  здоров’я та  життя.

 

Неабияке задоволення у дітлахів викликала можливість побачити зблизька бойову пожежну машину. Рятувальники їм  продемонстрували пожежні рукави, апарат для захисту органів дихання та зору, в якому вогнеборці  працюють у задимленому середовищі,  а також насоси, що подають воду і    рятувальні мотузки.

По завершенні заходу рятувальники вручили своїм співрозмовникам листівки із нагадуванням правил пожежної безпеки, а дітлахи – у свою чергу – пообіцяли їх суворо дотримуватися.

Система Orphus