Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники нагадують дітям правила безпечної поведінки

Полтавські рятувальники нагадують дітям правила безпечної поведінки

Сьогодні фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні інформаційно-пізнавальні заняття для учнів Вищого професійного гірничо-будівельного училища міста Горішні Плавні та учнів початкових класів Лутовинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козельщинського району.

Під час зустрічей з дітьми, рятувальники нагадували правила пожежної безпеки у побуті, розповідали як не допустити пожежі в будинку, навчали алгоритму дій при виявленні пожежі, зокрема і як правильно евакуюватися з палаючого чи задимленого приміщення. Також, розповідали правила використання первинних засобів пожежогасіння. Крім того, рятувальники закликали дітей уникати розваг на льоду та пустощів із сірниками. Не оминули увагою фахівці ДСНС і правила безпечної поведінки при виявленні підозрілих предметів чи застарілих боєприпасів.

Наостанок заходів рятувальники вручали присутнім дітям тематичні листівки з правилами безпеки життєдіяльності, а педагогічним працівникам наочні агітаційні матеріли для оновлення куточків безпеки в навчальних закладах.

Слід зазначити, що подібну профілактичну роботу проводять у всіх районах Полтавської області. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Система Orphus