Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники нагадали соціальним працівникам правила безпеки життєдіяльності

Полтавські рятувальники нагадали соціальним працівникам правила безпеки життєдіяльності

7 лютого фахівці Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадали працівникам Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Управління соцзахисту населення виконкому Шевченківської районної в м. Полтаві ради основні правила безпеки життєдіяльності у зимовий період.

Під час виступу рятувальники розповіли статистику пожеж по місту, навели приклади останніх надзвичайних подій, де люди отримали травми, роз’яснили основні причини виникнення пожеж. Зважаючи на те, що соціальні працівники працюють переважно з людьми похилого віку, самотніми та багатодітними родинами було особливу увагу привернуто правилам пожежної безпеки у побуті під час опалювального періоду, повідомляють у ДСНС.

Також, фахівці Служби порятунку «101» нагадали про небезпеки перебування на льоду, правила надання допомоги людині, яка провалилася під кригу. Крім того, рятувальники навчали алгоритму дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці виступу співробітники ДСНС вручили присутнім тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності у зимовий період.

Система Orphus