Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські патрульні продовжують відвідувати школи міста

Полтавські патрульні продовжують відвідувати школи міста

Інспектори Управління патрульної поліції Полтавської області – часті гості у навчальних закладах міста. Щодня, згідно з графіком занять, затвердженому міським Управлінням освіти, патрульні проводять з учнями бесіди на різноманітні теми, – повідомляє прес-служба патрульної поліції Полтавської області.

Для початкових класів найбільш актуальними є заняття «10 головних правил безпеки», «Дитина і незнайомець», «Безпечна дорога до школи». З учнями середніх та старших класів патрульні обговорюють проблематику булінгу в дитячому середовищі, розповідають про відповідальність за вчинені правопорушення та багато іншого.
З початку року інспектори завітали до 67 загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів та провели 73 заняття для більше ніж 2200 дітей.

Найголовніше для нас – зламати у свідомості підростаючого покоління стереотипне уявлення про поліцію, як каральний орган і допомогти усвідомити, що поліцейський – це перш за все людина, до якої можна в будь-яку мить звернутися за допомогою. Маємо надію, що це нам добре вдається, оскільки все частіше поліцейських запрошують на зустрічі з дітьми та батьками, де у невимушеній атмосфері відбувається обговорення наявних проблем та способів їх вирішення, – йдеться у повідомленні патрульної поліції Полтавської області.

Система Orphus