Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська ЗОШ №2 відзначила свій 80-літній ювілей

Полтавська ЗОШ №2 відзначила свій 80-літній ювілей

9 лютого 80 років виповнилося Полтавській загальноосвітній школі №2.

Сьогодні  у актовій залі, не просто урочистий захід. Тут зібралася велика шкільна родина, до якої, за часи існування навчального закладу, приєдналися чимало. Серед присутніх – вчителі-ветерани, які усе своє життя віддали викладацькій справі у стінах цього закладу, вчителі, які вже давно тут не працюють, але свій трудовий шлях розпочинали саме у ЗОШ №2, випускники багатьох років. Щиро радіють теплим зустрічам, обіймаються, вітають один одного, повідомляють у міській раді.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Петренко уже 18 років працює у школі №2, але пам’ятає її ще з дитинтсва, бо саме тут вона вперше сіла за парту:

Звичайно, що шкільні роки – найкращі. Так, певно, у кожного. Тепла й затишна атмосфера, тут був прекрасний, творчий, мудрий педагогічний колектив. І, я так думаю, що саме вони надихнули мене на вибір професії. І, власне, на пріорітети під час вибору робочого місця. Я працювала тут вчителем української мови та літератури. Сьогодні вже обіймаю іншу посаду. Свою роботу люблю, люблю нашу школу, наших дітей.

Майже 25 років заклад очолювала Ольга Шемет. Торік жінка пішла на заслужений відпочинок. Її пам’ятають і люблять, шанують і завжди раді бачити. Цього святкового дня вона вперше не переживає організаційних турбот як керівник. Сьогодні Ольга Борисівна – почесний гість свята. Під час оголошення ведучими про її присутність на заході, зал аплодував стоячи і в багатьох бриніли на очах сльози.

Нині ж школою опікується Наталія Дмитренко, яка працює на посаді директора з вересня 2017 року.

Міський голова вручив подяки та грамоти кращим з кращих вчителям загальноосвітньої школи. Кульмінаційним моментом урочистої частини стало вручення сертифіката на отримання мультимедійного комплексу. Особливим подарунком для викладачів стали 35 путівок до міста Лева від Олександра Мамая.

Для усіх присутніх свої виступи подарували юні учасники вокальних та хореографічних колективів навчального закладу.

Система Orphus