Ви тут:
Головне Надзвичайні ситуації Полтавщина Пригоди Суспільство 

Поліція в Кременчуці вгамовує сторони бізнесового конфлікту

Поліція Полтавщини закликала сторони конфлікту у Кременчуці дотримуватися вимог чинного законодавства, не піддаватися і не здійснювати провокацій, не порушувати публічну безпеку і спокій мешканців Кременчука.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 356 Кримінального кодексу України (самоуправство), тривають всі необхідні слідчі дії.

За словами заступника начальника поліції Полтавської області Дениса Захарченка, який перебуває на місці події, особовий склад поліції Кременчука переведений на посилений варіант несення служби – поліцейські забезпечують безпеку і порядок.

Нагадаємо, з 2 лютого, біля одного із магазинів Кременчука виникла конфліктна ситуація, пов’язана із урегулюванням цивільно-правових відносин між власниками вказаного магазину.

З метою недопущення будь-яких правопорушень на місці виникнення конфлікту поліцейські Кременчука цілодобово охороняють публічну безпеку і порядок, та будуть нести службу до повного юридичного врегулювання ситуації.

 Поліцейські готові у будь-який момент оперативно відреагувати на правопорушення відповідно до чинного законодавства, а також припинити порушення та притягти винних осіб до юридичної відповідальності,

– зазначив Денис Захарченко.

За його словами , поліція займає виключно сторону Закону і не представляє інтереси жодної із учасників конфлікту.

Система Orphus