Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підтримка ГО та друк книг: депутати Полтавської облради погодили низку питань на наступну сесію

Підтримка ГО та друк книг: депутати Полтавської облради погодили низку питань на наступну сесію

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО. Депутати погодили 7 питань, що будуть винесені на наступну сесію.

У роботі комісії взяли участь: голова комісії Інна Авраменко, перший заступник Полтавської облради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, представники депутатського корпусу та громадськості.

Поміж організаційних питань, депутати розглянули й питання про виконання проектів громадських організацій у 2017 році.

Зокрема, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторія Пилипенко зазначила, що минулого року при співфінансуванні з обласною радою, на Полтавщині було реалізовано 27 громадських проектів. Це програми допомоги людям з інвалідністю, молодіжні, екологічні, мистецькі проекти та інші.

Долучились депутати Полтавської обласної ради у 2017 році до випуску дитячих, краєзнавчих, художніх і наукових книг. Всього 11 видань, що мали успіх у читачів.

– Прекрасне наукове видання “Українська революція 1917-1921 Полтавський вимір”. У ньому зібрані цікаві історичні факти, що мали місце на Полтавщині під час революції. Такі книги повинна мати кожна бібліотека області, школи, – зазначив заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко.

Комісія рекомендувала депутатам співфінансувати друк додаткових екземплярів цього видання у поточному році.

Погодили члени депутатської комісії й низку інших питань. 

Система Orphus