Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Підприємці полтавщини отримують компенсації від обласної влади за кредитами по програмі “КУБ”

Підприємці полтавщини отримують компенсації від обласної влади за кредитами по програмі “КУБ”

Прес-офіс ПриватБанку у Полтаві нагадує, що з  квітня 2016 року розпочала роботу програма «КУБ». Сьогодні вже більше 1300 підприємців Полтавщини отримали кошти на розвиток свого бізнесу, загальною сумою більш ніж 150  млн грн,  у області створено більше 2000 нових робочих місць. Близько 500 тис грн компенсаціїї за отримані кредити отримали підприємці області з державного бюджету.

Так Синицина Ганна – приватний підприємець з м.Карлівки, що на Полтавщині, скористалася програмою “КУБ”, отримала кошти, які використала на розвиток свого бізнесу і отримала 15%  компенсації за кредитом.

“Я переконалась на власному прикладі, що співпраця банківської установи з владою дає реальні результати, – говорить приватний підприємець з м.Карлівки Синицина Ганна. – Я власниця магазину іграшок. Отримані у ПриватБанку кошти планую використати на розвиток свого бізнесу. Відкрию ще одну торгову точку і візьму на роботу двох чоловік. На цьому не планую зупинятись, поки є такі програми і реальна підтримка держави – час активно працювати!”.

“Ми надаємо  фінансову підтримку бізнесу, влада – допомогу у виплаті компенсації за кредитами, – говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку  Олександр Цись. –  Створення нових робочих місць дозволить наповнити державну скарбницю, кошти з якої підуть і на розвиток інфраструктури, і на соціальні проекти. Наша країна мусить стати справжньою країною підприємців, країною розвинутої економки . Вважаю, що  для цього у нас є все”.

Будь-який підприємець малого та середнього бізнесу може отримати швидкі кошти на підтримку чи  розвиток, звернувшись до відділення ПриватБанку або залишивши заявку на сайті. Кредит надається підприємцям або юридичним особам на термін до 12 місяців, з щомісячною ставкою 2% на місяць на початкове тіло кредиту. Сума, на яку можна розраховувати – від 50 тис. грн до 500 тис. грн. Кошти надходять на поточний рахунок. І що саме головне – застава по кредиту не оформляється.    

За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке відділення ПриватБанку.

 
Система Orphus