Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ожеледь: за місяць до Гадяцької ЦРЛ з різними травмами звернулися 62 людини

Ожеледь: за місяць до Гадяцької ЦРЛ з різними травмами звернулися 62 людини

Необережне падіння може спричинити травмування людини. Цьому можуть бути різні причини, але частіше це – необережність.

Переломи, вивихи та розтягнення – із такими травмами люди звертаються до лікаря-травматолога.

Згідно даних Гадяцької ЦРЛ, за січень із різними травмами звернулося 62 особи, із них 13 осіб у стані алкогольного сп’яніння, а це кожен п’ятий, тобто 20% від показника, 2 особи – шкільні травми та 1 – виробнича. Із нового року до поліклінічного відділення звернулося 104 особи із різними травмами. Порівнюючи ситуацію минулого року, через ожеледицю рівень травматизму у місті та районі не збільшився.

За дослідженнями, найчастіше люди отримують травми рук, із найпоширеніших місць травмування  зазначають: вдома або на власному подвір’ї, решта – дорогою на роботу або в магазин тощо, пише bazarmedia.info.

Уберегтися та зменшити ризик травм можна, дотримуючись рекомендацій щодо заходів безпеки. Людям похилого віку краще у «слизькі дні» взагалі не виходити із дому. Також небезпечні прогулянки  вагітним жінкам без супроводу. У стані сп’яніння травми найчастіше отримують важкі, всупереч поширеній думці, що п’яний падає завжди вдало. Якщо ж ви впали і через деякий час відчули  головний біль, нудоту, біль у суглобах, утворилися пухлини, треба негайно звернутися до лікаря. 

Система Orphus