Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Один із судів Донеччини виніс ухвалу про обшуки і вилучення документів державного підприємства «Чутове»

Один із судів Донеччини виніс ухвалу про обшуки і вилучення документів державного підприємства «Чутове»

Сьогодні у Полтавській ОДА, під головуванням Валерія Головка, відбулася термінова нарада з приводу незаконних дій навколо державного підприємства «Чутове».

Два роки дане підприємство очолює Сергій Хмара. Чоловік звернувся по допомогу до обласної влади, бо проти нього правоохоронні органи ведуть слідчі дії, суди Донеччини виносять ухвали про обшуки і вилучення документів, йому телефоном погрожують невідомі.

У той же час, саме завдяки Сергієві Хмарі, підприємство почало працювати у плюс: отримувати нормальні врожаї, справно сплачувати податки і оплачувати людям оренду паїв. З цього приводу є дані аудиту і відповідні цифри у представників Держфінінспекції та Фонду держмайна.

Як підкреслив голова ОДА Валерій Головко, колишній керівник ДП «Чутове» Андрій Дуленко, який довів підприємство до жалюгідного стану, нині гуляє на свободі.

Фото - facebook Валерія Головка
Фото – facebook Валерія Головка

– Про цю ситуацію доповідатиму сьогодні Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману. Вважаю дії СБУ щодо ДП «Чутове» та Сергія Хмари незаконними і такими, які паплюжать державну політику, направлену на сприяння розвитку бізнесу. Вважаю, що правоохоронні органи повинні повернути всі вилучені документи у підприємства та вибачитися перед керівником. Крім того, наполягатиму на службовому розслідуванні щодо посадових осіб, які допустили незаконні дії навколо державного підприємства «Чутове», – написав на своїй сторінці у соцмережі Валерій Головко.

 

Система Orphus