Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

НСЖУ та Нацполіція навчатимуть полтавських медійників захищати свої професійні права

НСЖУ та Нацполіція навчатимуть полтавських медійників захищати свої професійні права

Національна спілка журналістів України спільно із Національною поліцією проведуть тренінг для масмедійників, на якому навчатимуть правильно захищати свої професійні права та основам фізичної безпеки.

15 лютого у Полтаві (вул. Пушкіна, 83, корпус 2 (спорткомплекс) відбудеться практичний семінар-тренінг «Самооборона для журналістів». Його організовують Головне управління Національної поліції у Полтавській області та Полтавська обласна організація НСЖУ.
Журналістів навчатимуть лектори Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого, інструктори-практики Тренінгового центру та спецпідрозділу ГУНП у Полтавській області.
Цей захід передбачає поєднання теорії із практичними заняттями.
 
Тренінг особливо актуальний і важливий у світлі зростання кількості випадків фізичної агресії до журналістів та перешкоджанню професійній діяльності.
 
Програма заходу
 
9.30 – 10.00 – Реєстрація учасників
10.00 – 12.00 – Теоретична частина:
– тлумачення норм Кримінального кодексу України (відповідальність за перешкоджання законній професійній діяльності журналістів);
– юридичні аспекти «Медіазахисту»;
– міжнародний досвід у сфері забезпечення законної професійної діяльності журналістів.
12.00 – 12.30 – перерва на каву
12.30 –14.00 – Практична частина:
– відпрацювання алгоритму дій у змодельованих ситуаціях із підвищеним ризиком, а також дотримання правил поведінки під час проведення оперативно-слідчих заходів;
– безпека та правила поведінки представників ЗМІ при виконанні професійних обов’язків у випадку масових заворушень;
– правила особистої безпеки журналіста при здійсненні професійної діяльності.
Довідкова інформація: тел.: (066)4931341 (Анатолій Васевич, ел. скринька: vastol72@ukr.net (Полтавська ОО НСЖУ), або (0532) 517706 (ГУНП у Полтавській області).
Система Orphus