Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Нове обладнання від благодійників акції “Серце до серця” допомагатиме маленьким кременчужанам із вадами зору

Нове обладнання від благодійників акції “Серце до серця” допомагатиме маленьким кременчужанам із вадами зору

У Міській дитячій лікарні  провели презентацію роботи нової медичної апаратури, придбаної за кошти учасників Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2017».

Організаторами акції традиційно є Молодіжний Парламент Кременчука,  Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», а також  Представництво Фонду Народонаселення ООН в Україні, а незмінними партнерами – управління у справах сім`ї та  дітей, управління молоді та спорту, охорони здоров’я та департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.  
Керівник міста наголосив, що за 12 років благодійництва, яким  займаються волонтери акції «Серце до серця»,  дитячі заклади охорони здоров’я Кременчука поповнилися вартісним обладнанням, необхідним для рятування та підняття якості життя маленьких кременчужан із різними вадами здоров’я. Наразі така медична апаратура встановлена та активно використовується  в Міському пологовому будинку, в дитячих поліклініках і лікарні,   нею індивідуально забезпечені хворі діти з цукровим діабетом, вадами слуху тощо.  
Приємно, що кожного року акція «Серця до серця» б’є нові рекорди, а  особливою гордістю її волонтерів є відзнака  ВБФ «Серце до серця» – «Золоте серце України».  Віталій Малецький підкреслив, що стати її володарем непросто. Нею відзначаються ті міста, які у рамках акції збирають найбільше благодійних коштів. А Кременчуку, якщо порівнювати з іншими великими містами України, кілька років поспіль у розрахунку на одного жителя міста вдається збирати більше коштів.  Такі результати демонструють великий рівень згуртованості навколо проблем, що виникають не тільки  у медичній галузі, а й у житті окремих кременчуцьких родин, діти яких потребують фахової медичної допомоги, а також довіру до волонтерів акції.
Представник регіонального  благодійного фонду «Серце до серця» Світлана Пищита зазначила, що  встановлення нової медичної апаратури можна вважати великим досягненням всієї благодійної спільноти Кременчука, оскільки завдяки результатам  їх діяльності та невтомної праці багато маленьких кременчужан із вадами зору  отримають значні шанси на видужання та подальше повноцінне життя.  
Минулого року, як і завжди, жителі нашого міста  своїм бажанням допомогти продемонстрували, що чужої біди не буває. Вцілому, за 12 років волонтерами акції «Серце до серця» було зібрано 1 млн. 071 тис. 769 грн. 96 коп.. Всі ці кошти були спрямовані на допомогу хворим дітям.
Голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Яна Сидір  висловила слова вдячності всім кременчужанам, міській владі Кременчука та молодіжним організаціям міста  за підтримку та безпосередню участь у волонтерському русі, благодійній акції, спрямованої на допомогу дітям із вадами здоров’я. Вона наголосила, що Кременчук у справі допомоги хворим дітям є прикладом для всієї України.

 

 

Система Orphus