Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Нагрудним знаком “За вірність народу України” ІІ ступеня нагородили глобинчанина

Нагрудним знаком “За вірність народу України” ІІ ступеня нагородили глобинчанина

У Троїцькій школі учні, вчителі, батьки віншували односельця Андрія Кубишкіна. Урочистості відбулися з нагоди вручення Андрію Миколайовичу нагороди – нагрудного знака Полтавської обласної ради “За вірність народу України” II ступеня.

Привітати старшого солдата, учасника двох воєн – афганської та нинішньої, неоголошеної, на сході України – прибули заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, районний військовий комісар Михайло Осадчук, сільський голова Любов Сніг.

“Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, але не менше їх і тепер на війні, що триває на сході України. Серед  когорти героїв – і ваш земляк Андрій Миколайович Кубишкін. Коли до нашої країни прийшла біда, воїн-афганець без зайвих роздумів зробив свій вибір і відправився в зону проведення антитерористичної операції. Тому закликаю всіх вас з вдячністю ставитися до нинішніх героїв, що живуть поряд з нами!”, – наголосив Володимир Лісняк, звертаючись до дітей і дорослих.

Вручаючи нагороду, Михайло Осадчук зупинився на сторінках біографії солдата, на яких – нелегкий життєпис виконання “інтернаціонального обов’язку” та участь в третій хвилі мобілізації в зону проведення антитерористичної операції.


Малеча слухала розповіді дорослих, а менший син Андрія Миколайовича Денис з гордістю тримав татову нагороду.
Закінчилися шкільні урочистості невеличким концертом, який підготували для героя маленькі односельці.

 

Система Orphus