Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На зустрічі з головою Диканської РДА молодь ініцюювала зміни у сфері молодіжної політики

На зустрічі з головою Диканської РДА молодь ініцюювала зміни у сфері молодіжної політики

Голова Диканської РДА Володимир Шкарбань, зустрівся з представниками громадськості, які готові впроваджувати молодіжні ініціативи та зміни у сфері молодіжної політики у районі. Про це йдеться на сторінці ради в мережі.


При голові РДА створили Координаційну раду з підтримки соціального становлення та розвитку молоді Диканщини, до складу якої увійшли двадцять представників різних сфер діяльності та вікових груп.

Мета створення консультативно – дорадчого органу з питань молодіжної політики – це спільна та скоординована діяльність органів виконавчої влади з громадою. Це й молодіжні та дитячі громадські організації, установи та заклади, що працюють з молоддю і волонтерами, за безпосередньої участі молоді.

Ініціатива створення Координаційної ради належала обом сторонам у рівних частинах, адже голова РДА Володимир Шкарбань, з моменту призначення на посаду, говорив про створення дорадчого органу і в той час, вже серед молоді зароджувався актив, який готовий  прикласти зусилля до змін у житті району, селища.

“Мені завжди легко було працювати з молоддю, адже ви маєте активну позицію, готові реалізувати ініціативи, безпосередньо приймати участь у житті громади. Майбутнє країни і району стоїть саме за вами. Необхідно створити умови, щоб молоде покоління могло гідно жити, працювати та розвиватися у рідній державі. Сьогодні одним із пріоритетних завдань перед мною, як керівником району, стоїть реалізація молодіжної політики. Ми готові допомагати вам у реалізації ідей. Головне, щоб ініціативи йшли від вас. Ми готові почути ваші пропозиції”, – сказав Володимир Шкарбань.

Така форма зустрічі дала можливість почути один одного. Зараз у державі впроваджуються реформи, про які активно повідомляють. Важливо зрозуміти їх необхідність і потребу, та йти в ногу з часом, зазначив Володимир Шкарбань.

Перший заступник голови РДА Зоя Присяжнюк додала, що завжди відкрита до спілкування, готова підтримати, сприяти та допомогти молодим у їх починаннях. Тим паче, гарна практики вже існує.

Під час зустрічі присутні члени Координаційної ради висловили своє бачення проблем, з якими сьогодні стикається молодь та альтернативні шляхи вирішення, пропозиції, пропонували ідеї. Всі разом окреслили план дій та завдання.

Одними із головних проблем, які назвали присутні це: відсутність простору для проводження культурного дозвілля, активного відпочинку, недостатня кількість або нецікава форма спортивних секцій, заходів, спрямованих на підвищення інтелектуального розвитку, культурно-масових програм.

Підсумовуючи обговорене, Володимир Шкарбань був радий зустрічі. Він відмітив потенціал молоді та зазначив, що подібного формату наради відбуватимуться постійно. Адже надзвичайно важливо в роботі – знати, чого хочуть люди насправді. Спілкування повинно бути живим та невимушеним, не потрібно боятися говорити свою думку та втілювати ідеї в реальність.

Система Orphus