Спорт Суспільство Україна

На змаганнях у Франції полтавська спортсменка здобула золото

Полтавка Анна Плотіцина виборола “золото” міжнародних легкоатлетичних змагань, які проходили у французькому Льєвені.

Як повідомляють на сайті Федерації легкої атлетики України, спортсменці вдалося не лише стати першою на дистанції 60 метрів з бар’єрами, а й покращити свої показники. Адже Анні вдалося фінішувати з найкращим результатом нинішнього сезону – 8,02 секунди.

Другою стала легкоатлетка з Угорщини Грета Керекес з результатом 8,11 секунди. Третє місце і бронзова нагорода у спортсменки з Німеччини Елін Берінгс, яка фінішувала з показником 8,13 секунди.

Крім Плотіциної, у змаганнях брала участь і полтавка Ольга Ляхова. Спортсменка стала сьомою у бігу на 800 метрів, показавши результат 2.03,83 хвилини. Джерело: uaf.org.ua