Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині знизилася кількість злочинів

На Полтавщині знизилася кількість злочинів

У 2017 році прокуратура зафіксувала зниження рівня злочинності на 1,7% (з 23076 кримінальних порушень до 22676). Також знизилася динаміка тяжких та особливо тяжких злочинів. На 17% поменшало злочинів, які вчинили неповнолітні. Скоєно менше умисних вбивств, розбійних нападів, грабежів, незаконних заволодінь транспортним засобами.

Про це на прес-конференції розповів прокурор Полтавської області Микола Кармазін .

«Прокурорами Полтавської області здійснювалося керівництво більше ніж 73 тис. кримінальних проваджень. До суду направили 5 тис. 700 обвинувальних актів. До кримінальної відповідальності притягнули більше ніж 5 тис. осіб. У вчиненні кримінально-карних діянь  викрито 71 особу»,  – розповів прокурор Полтавської області Микола Кармазін.  

До адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією притягнули 95 осіб. З них стягли штраф на суму 163 тис грн.

До дисциплінарної відповідальності за порушення Закону України « Про запобігання корупції  за поданням правоохоронців, направлених керівниками підприємств, установ, організацій притягнуті 84 особи.

За його словами корупційні правопорушення виявлялися у бюджетній, медичній галузях, паливно-енергетичному комплекс, освіті та земельних відносинах, банківській системі та інше.   

За ініціативи прокуратури переглянуто 90 % незаконних вироків місцевих судів ухвалених у кримінальних провадженнях. Загалом стосовно 102 осіб з 117 засуджених.

Минулого року до органів прокуратури Полтавщини надійшло 13 тис. 846 звернень. Із яких 243 від народних депутатів України. На особистому прийомі прийняли майже 3 тис. громадян.

«На таких прийомах досить часто доводиться переконувати людей в тому, що ми не відмовляємо вирішити їхню проблему, а та проблематика з якою вони підходять наразі не належить до компетенції органів прокуратури. Зокрема ми не вирішуємо трудових спорів, не втручаємося в бізнес та з слідства прокуратури минулого року у нас залишилися повноваження до розслідувати ті кримінальні провадження, які будуть підслідні державному бюро розслідувань і то на час до 2 років. «, – сказав прокурор Полтавської області Микола Кармазін

Також вживалися заходи для забезпечення права кожного на доступ до публічної інформації – розглянуто 101інформаційний запит.

Система Orphus