Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині визначили найспортивніших представників самоврядування

На Полтавщині визначили найспортивніших представників самоврядування

15 лютого у Сорочиному Яру пройшли обласні змагання із зимових видів спорту серед сільських голів.

Змагання, організовані Полтавською обласною державною адміністрацією та СК «Колос» проходили на гірськолижній базі «Сорочин яр». Загалом у них взяли участь понад 120 представників органів місцевого самоврядування: сільські та селищні голови, їхні заступники, представники районних рад, члени виконкому та працівники адміністрацій, повідомляють у Полтавській ОДА.

Голова обласного осередку СК «Колос» Анатолій Головань переконаний, що такі заходи спрямовані не на змагальність між органами самоврядування, а на співпрацю:

Головне — не стільки показати, хто кращий чи спортивніший. Змагання і з зимових, і з літніх видів спорту — це така-собі агітація. Ось сільські голови беруть участь у заході, повертаються на рідні терени, і розвивають спорт на місцях: наймають інструкторів, організовують молодь та старше покоління, встановлюють спортивні майданчики, будують стадіони. Зрештою, місія будь-яких змагань — популяризація здорового способу життя, залучення у спорт.

Ручківська сільська голова Алла Марченко переконана, що змагання сприяють розвитку громад:

Депутати місцевих рад та працівники органів місцевого самоврядування області мають серйозний спортивний потенціал. Участю у змаганнях ми показуємо приклад іншим, і саме сільські голови мають бути локомотивами спортивного життя громад.

Учасники змагалися у двох номінаціях — гірськолижний спорт та катання на тюбах. Найкраще у лижному заїзді показала себе Алла Марченко (1 місце, Ручківська сільська рада) та Людмила Кимлик-Яруха (2 місце, Зіньківська РДА). Серед чоловіків найкращий результат зафіксували за Володимиром Гриценком (Котелевська сільська рада), Віктор Романенко (Краснолуцька сільська рада) та Микола Срібний (Новомихальська сільська рада).

У змаганні на тюбах на перших місцях опинилися Лідія Лібега (Стасівська сільська рада) та Володимир Сербин (Семенівська районна рада).

Система Orphus