Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розкажуть про херсонських «шерифів» та шукатимуть своїх

На Полтавщині розкажуть про херсонських «шерифів» та шукатимуть своїх

У Полтавській області розпочався проект «Шерифи для нових громад». Учасники проекту мають на меті дослідити ситуацію з безпекою громад Херсонщини, Полтавщини, Харківщини та розповісти про успішний досвід ОТГ у вирішенні правових проблем.

ЩО: Круглий стіл «Як забезпечується безпека в малих громадах»
ДЕ: Полтавської облдержадміністрація, каб.№333, вул. Соборності, 45
КОЛИ: 27 лютого, 2018 (вівторок)

27 лютого до Полтави завітають представники проекту з Херсона. Про це організатори повідомили у Facebook. Вони поділяться результатами дослідження щодо забезпечення безпеки у громадах Херсонщини. Розкажуть про «шерифів» зі Старої Збур’ївки, які стали відомими на всю Україну та за її межами. Документальний фільм про них – «Українські шерифи» – номінували на «Оскар» у 2016 році (режисер – Роман Бондарчук). Унікальний досвід роботи сільських шерифів може стати прикладом для наслідування у громадах інших сіл та містечок.

Також гості з Херсона повідомлять, як зараз реалізується програма «Шериф» від центру зайнятості у їхньому регіоні, та які перспективи проекту в наступні роки.

Спікери:
Наталя Бімбірайте – керівниця проекту «Шерифи для нових громад», директорка ГО «ІРЦ «Правовий простір» (м.Херсон);
Олена Старюк – юристка проекту «Шерифи для нових громад», керівниця громадської приймальні БО «Фонд милосердя та здоров’я» (м.Херсон);
Ілона Полесова – координаторка проекту «Шерифи для нових громад», редакторка онлайн газети «Вгору» (м.Херсон).

Круглий стіл «Як забезпечується безпека в малих громадах» відбудеться об 11.00 у приміщенні Полтавської облдержадміністрації (каб.№333) за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

 

У заході візьмуть участь представники Полтавської облдержадміністрації, поліції, центру зайнятості, Центру допомоги учасникам АТО, об’єднаних територіальних громад Полтавщини тощо.

Запрошуються також громадські активісти, представники громадських формувань з охорони правопорядку та місцеві ЗМІ.

Проект «Шерифи для нових громад» реалізується з грудня 2017 року Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» спільно з Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір» (м.Херсон) за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Система Orphus