Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині на 16% зросла захворюваність на ГРВІ

На Полтавщині на 16% зросла захворюваність на ГРВІ

За даними ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області станом на 5 лютого поточного року продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Показник по області є нижчим за епідпороговий, однак на 2-ох адміністративних територіях (у В.Багачанському та Пирятинському районах) спостерігається перевищення епідемічного порогу.

За минулий тиждень на Полтавщині на ГРВІ захворіло 7 тисяч 2 особи (захворюваність зросла на 16%), показник склав 493,4 на 100 тисяч населення  (на 38% нижче за епідпороговий), повідомляють у прес-центрі ДОЗ Полтавської ОДА.

Дітей захворіло 4533, що складає 65% від кількості тих, хто захворів. При цьому найвищі показники захворюваності спостерігаються серед дітей шкільного віку від 5-ти до 14-ти років (серед них захворюваність зросла за тиждень на 40%), а в попередні тижні найвищі показники були серед дітей від 0 до 4-ох років.

Госпіталізовано 313 хворих (4,5% від усієї кількості тих, хто захворів).

Епідпороги захворюваності перевищено у В.Багачанському районі (показник склав 826,4 на 100 тисяч населення – у 1,5 рази вище, ніж по області та на 10% більше за епідпороговий) та Пирятинському районі (показник – 756,0 на 100 тисяч населення, що на 20% більше за епідпороговий).

У Кременчуці, згідно рішення міськвиконкому, на карантин з профілактичною метою закрито усі 29 шкіл, хоча наразі показники захворюваності в місті є нижчими за епідпороговий.  

Система Orphus